Vezető Könyvelő

Amennyiben tapasztalt könyvelő vagy és szeretnél a világ egyik vezető pénzügyi szolgáltatási csoportjának tagja lenni jelentkezz hozzánk. Partnerünk tevékenysége lefedi a pénzügyi tanácsadási szolgáltatások teljes spektrumát, átfogva az adótanácsadás, könyvvezetés, könyvvizsgálat, pénzügyi tervezés és pénzügyi képviselet területét.

A folyamatosan bővülő ügyfélkör kiszolgálásához, a számviteli csapatot erősítő, szakmája iránt elhivatott szakembert keresünk:
Vezető Könyvelő munkakörbe

Amit kínálunk:

• Sokoldalú, változatos, felelősségteljes feladatkör
• Hosszútávú karrierlehetőség egy dinamikusan növekvő fiatalos, barátságos csapatban
• Folyamatos külső és belső továbbképzések, idegennyelvi képzések
• Reális, a szakmai tudással összhangban lévő bérezés és juttatások
• Korrekt, támogató, példaértékű vezetőség
• Kiváló, nyugodt munkahelyi körülmények, ergonómiai környezet
• Rendkívül magas színvonalú iroda- és számítástechnikai háttér.

Feladatok:

• Ügyfélportfolió könyvvezetésének teljes körű kezelése
(kimenő, bejövő számlák, bank-, pénztárkönyvelés, vegyes bizonylatok – főkönyvi könyvelés, bevallások elkészítése, riportok, összeállítása, beszámoló elkészítése)
• Napi szintű kapcsolattartás az ügyfelekkel
• Ügyfeleinkkel napi szintű szóbeli és írásbeli kapcsolattartás
• Könyvvizsgálat előkészítése, könyvvizsgálókkal való kapcsolattartás

Elvárásaink:

• Teljes körű könyvelésben, könyvelő irodában szerzett minimum 3-5 év munkatapasztalat
• A számviteli és adózási jogszabályok naprakész ismerete
• Felhasználói szintű könyvelői szoftverismeretek
• Alapos, részletorientált, pontos munkavégzés
• Problémakezelő-készség, stressztűrő képesség

Ha ezek alapján úgy gondolod, szívesen dolgoznál velünk együtt akkor juttasd el az önéletrajzod az alábbi e-mail címre: karrier@smart-jobs.hu