Smart Jobs

Vezető Könyvelő

  Vezető Könyvelő - Smart Jobs

A folyamatosan bővülő ügyfélkör kiszolgálásához, a számviteli csapatot erősítő, szakmája iránt elhivatott szakembert keresünk Vezető Könyvelő munkakörbe.

Amennyiben tapasztalt könyvelő vagy és szeretnél a világ egyik vezető pénzügyi szolgáltatási csoportjának tagja lenni jelentkezz hozzánk. Partnerünk tevékenysége lefedi a pénzügyi tanácsadási szolgáltatások teljes spektrumát, átfogva az adótanácsadás, könyvvezetés, könyvvizsgálat, pénzügyi tervezés és pénzügyi képviselet területét.

Amit kínálunk:
  • Sokoldalú, változatos, felelősségteljes feladatkör
  • Hosszútávú karrierlehetőség egy dinamikusan növekvő fiatalos, barátságos csapatban
  • Folyamatos külső és belső továbbképzések, idegennyelvi képzések
  • Reális, a szakmai tudással összhangban lévő bérezés és juttatások
  • Korrekt, támogató, példaértékű vezetőség
  • Kiváló, nyugodt munkahelyi körülmények, ergonómiai környezet
  • Rendkívül magas színvonalú iroda- és számítástechnikai háttér
Feladatok:
  • Ügyfélportfolió könyvvezetésének teljes körű kezelése (kimenő, bejövő számlák, bank-, pénztárkönyvelés, vegyes bizonylatok – főkönyvi könyvelés, bevallások elkészítése, riportok, összeállítása, beszámoló elkészítése)
  • Napi szintű kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Ügyfeleinkkel napi szintű szóbeli és írásbeli kapcsolattartás
  • Könyvvizsgálat előkészítése, könyvvizsgálókkal való kapcsolattartás
Elvárásaink:
  • Teljes körű könyvelésben, könyvelő irodában szerzett minimum 3-5 év munkatapasztalat
  • A számviteli és adózási jogszabályok naprakész ismerete
  • Felhasználói szintű könyvelői szoftverismeretek
  • Alapos, részletorientált, pontos munkavégzés
  • Problémakezelő-készség, stressztűrő képesség

Ha ezek alapján úgy gondolod, szívesen dolgoznál velünk együtt akkor juttasd el az önéletrajzod az alábbi e-mail címre:

Smart Jobs Kft.

karrier@smart-jobs.hu

Név (kötelező)

Email cím (kötelező)

Tárgy

Üzenet

Önéletrajz csatolása

Elolvastam az adatkezelési tájékoztatót és elfogadom a feltételeket.