Smart Jobs

Ügyfélkapcsolati Szakértő

Ügyfélkapcsolati szakértő - Smart Jobs

Munkatársakat keresünk budapesti irodánkba
Ügyfélkapcsolati szakértő munkakörbe.

Így telne velünk egy napod:

Mikor megérkezel szuper irodánkba, iszol egy finom kávét és mosolyogva indítod a napod. Elmondhatod, hogy neked vannak a legjobb munkatársaid. A vezetőd támogat és folyamatosan elismeri munkádat. Napközben bejövő hívásokat kezelsz, az ügyfelek kérdéseire Te adod a megoldást emellett back office feladatokat látsz el, melyhez minden segítséget megkapsz. Oktatásokon, fejlesztéseken, képzéseken veszel részt a folyamatos szakmai fejlődésed érdekében. Tervezheted a karriered, melyben vezetőid támogatnak. Óránként 10 perc szünetet biztosítunk, amikor pedig jöhet egy kis beszélgetés a jó kedélyű kollégákkal.

Miért jó nálunk dolgozni?
  • Mi nem csak munkát adunk kollégáinknak, karriert építünk együtt
  • Hosszú távú, stabil munkahelyre számíthatsz, piacvezető cégnél
  • Mosolyogva járhatsz be a munkahelyedre és egy barátságos csapat tagja lehetsz
  • Szakképzett trénerek segítségével folyamatos képzéseket biztosítunk
  • Fix havi alapbéred mellett teljesítmény prémiumot és egyéb juttatásokat vihetsz haza (utazási támogatás, dolgozói csomag, egyénre szabott támogatási rendszer, cafeteria, minőségdíj, cég specifikus kedvezmények)
Nálunk lehetőséged lesz:
  • Szakmai tudásodat fejleszteni egy eredményorientált ügyfélszolgálati csapat tagjaként
  • Sikereiddel, szakmai tudásoddal karrieredet folyamatosan építeni
  • Univerzálisan képzett pénzügyi szakemberré válni
  • Rugalmas munkaidő beosztásban dolgozni
Feladataid köze tartozik:
  • Magyarország egyik legnagyobb pénzügyi szolgáltató csoportjának ügyfeleivel telefonon történő kapcsolattartás
  • Bejövő hívások fogadása, információ-és segítségnyújtás az ügyfelek részére
  • Ügyféligények, értékesítési lehetőségek beazonosítása
Csatlakozz hozzánk, amennyiben:
  • Legalább középfokú végzettséggel bírsz
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Ügyfélközpontú gondolkodás jellemez
  • Gyorsan tanulsz, motivált és lendületes vagy
  • Ha még nem dolgoztál ilyen területen, nálunk kiváló tapasztalatot szerezhetsz

Ha ezek alapján úgy gondolod, szívesen dolgoznál velünk együtt akkor küldd el az önéletrajzod az alábbi e-mail címre:

Smart Jobs Kft.

karrier@smart-jobs.hu

Név (kötelező)

Email cím (kötelező)

Tárgy

Üzenet

Önéletrajz csatolása

Elolvastam az adatkezelési tájékoztatót és elfogadom a feltételeket.