Smart Jobs

Ügyfélkapcsolati Ügyintéző

Ügyfélkapcsolati Ügyintéző - Smart Jobs

Jó kommunikációs készséggel rendelkezel?
Élvezed az ügyfelekkel való kapcsolattartást?
Fontos számodra, hogy megbecsüljék és elismerjék a munkádat?

Ha legalább egy kérdésre igen a válaszod, Téged keresünk az alábbi munkakörbe: Ügyfélkapcsolati Munkatárs

Milyen feladatokra számíthatsz?
  • meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • bejövő telefonhívások fogadása, ügyfeleknek történő segítségnyújtás
  • professzionális ügyfélkiszolgálás, az ügyfélelégedettség növelése
  • teljes körű tájékoztatás, információnyújtás a szolgáltatásokkal kapcsolatban
  • ügyfelek igényeinek, elvárasainak felismerése és rugalmas kezelése
  • gyors és precíz problémamegoldás szem előtt tartva az ügyfélelégedettséget
Rád várunk, amennyiben:
  • minimum érettségi bizonyítvánnyal rendelkezel
  • ügyfélorientált gondolkodásmód jellemez
  • segítőkész, empatikus és lojális vagy
  • tapasztalataid nálunk szeretnéd kamatoztatni
  • még nem dolgoztál ilyen területen, nálunk kiváló tapasztalatot szerezhetsz
Mi az, amit kínálunk?
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • utazási támogatás a törvényi előírásoknak megfelelően
  • modern irodai munkakörnyezet
  • rugalmas munkaidő beosztás
  • alapos felkészítés támogató trénerek és vezetők segítségével
  • segítőkész közegben érhetsz el sikereket
  • folyamatos szakmai fejlődést biztosítunk
Munkavégzés helye:
  • Budapest

Ha ezek alapján úgy gondolod, hogy szívesen dolgoznál velünk együtt, akkor küldd el az önéletrajzod az alábbi e-mail címre: karrier@smart-jobs.hu

Név (kötelező)

Email cím (kötelező)

Tárgy

Üzenet

Önéletrajz csatolása

Elolvastam az adatkezelési tájékoztatót és elfogadom a feltételeket.