Ügyfélkapcsolati Koordinátor

Volt már olyan munkahelyed, ahol minden nap motiváltan végezted a napi teendőidet, munkádat? Egy olyan cégnél szeretnél dolgozni, amely megbecsül és megbízható? Mi vagyunk ez a cég! Ha el tudod képzelni magad ügyfélszolgálati területen és szeretnél egy kiváló csapat tagja lenni, nálunk a helyed!
A tapasztalat hiánya nem jelent problémát, számodra mindent megtanítunk!

Miért érdemes velünk dolgozni?

• Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra, tréningek és képzések formájában.
• Magyarország piacvezető pénzügyi csapatának lehetsz a tagja.
• Hétfőtől-péntekig tartó munkavégzést biztosítunk a számodra.
• Egymást támogató, pozitív kisugárzású csapat tagja lehetsz.
• A jól végzett munkád fix alapbére mellé teljesítmény alapú bónuszt is szerezhetsz.
• Karrierfejlődési lehetőségeket biztosítunk számodra.

Milyen feladatokra számíthatsz?

• Meglévő ügyfelekkel telefonon történő kapcsolattartás.
• Bejövő hívások fogadása, kezelése: ügyfelek professzionális kiszolgálása, segítségnyújtás, ügyfélkapcsolatok erősítése.
• Az ügyfelek szakszerű, teljeskörű tájékoztatása az új lehetőségekről, ajánlatokról.
• Ügyfelekben felmerülő kérdések, problémák kezelése.
• Ügyfélközpontú gondolkodásmód, ügyfélelégedettség biztosítása.

Amit nyújtani tudunk a számodra:

• Hétköznapi munkavégzés, így a hétvége szabad lesz számodra.
• Négy pillérből álló fizetési csomag, fix havi alapbér, teljesítmény bónusz, cafeteria, munkáltató által biztosított egyedi dolgozói csomag.
• Naponta összesen 8 órát kell dolgoznod a munkahelyeden (a szünetidő része a munkaidőnek).
• Harmonikus munkakörnyezetet biztosítunk számodra, ezzel megkönnyítve a mindennapi munkavégzést.

Ami a munkavégzéshez szükséges lehet:

• Jó kommunikációs készség és problémamegoldó képesség.
• Középfokú végzettség.
• Tanulási hajlandóság, hiszen a folyamatos tanulás az életünk része.
• Nem jelent problémát, ha pályakezdő vagy, mi mindent készségesen megtanítunk neked.

Ha ezek alapján úgy gondolod, szívesen dolgoznál velünk együtt akkor juttasd el az önéletrajzod az alábbi e-mail címre:
karrier@smart-jobs.hu