Smart Jobs

Ügyfélkapcsolati Koordinátor

Ügyfélkapcsolati Koordinátor - Smart Jobs

Volt már olyan munkahelyed, ahol minden nap motiváltan végezted a napi teendőidet, munkádat? Egy olyan cégnél szeretnél dolgozni, amely megbecsül és megbízható? Mi vagyunk ez a cég! Ha el tudod képzelni magad ügyfélszolgálati területen és szeretnél egy kiváló csapat tagja lenni, nálunk a helyed! A tapasztalat hiánya nem jelent problémát, számodra mindent megtanítunk!

Miért érdemes velünk dolgozni?
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra, tréningek és képzések formájában.
  • Magyarország piacvezető pénzügyi csapatának lehetsz a tagja.
  • Hétfőtől-péntekig tartó munkavégzést biztosítunk a számodra.
  • Egymást támogató, pozitív kisugárzású csapat tagja lehetsz.
  • A jól végzett munkád fix alapbére mellé teljesítmény alapú bónuszt is szerezhetsz.
  • Karrierfejlődési lehetőségeket biztosítunk számodra.
Milyen feladatokra számíthatsz?
  • Meglévő ügyfelekkel telefonon történő kapcsolattartás.
  • Bejövő hívások fogadása, kezelése: ügyfelek professzionális kiszolgálása, segítségnyújtás, ügyfélkapcsolatok erősítése.
  • Az ügyfelek szakszerű, teljeskörű tájékoztatása az új lehetőségekről, ajánlatokról.
  • Ügyfelekben felmerülő kérdések, problémák kezelése.
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód, ügyfélelégedettség biztosítása.
Amit nyújtani tudunk a számodra:
  • Hétköznapi munkavégzés, így a hétvége szabad lesz számodra.
  • Négy pillérből álló fizetési csomag, fix havi alapbér, teljesítmény bónusz, cafeteria, munkáltató által biztosított egyedi dolgozói csomag.
  • Naponta összesen 8 órát kell dolgoznod a munkahelyeden (a szünetidő része a munkaidőnek).
  • Harmonikus munkakörnyezetet biztosítunk számodra, ezzel megkönnyítve a mindennapi munkavégzést.
Ami a munkavégzéshez szükséges lehet:
  • Jó kommunikációs készség és problémamegoldó képesség.
  • Középfokú végzettség.
  • Tanulási hajlandóság, hiszen a folyamatos tanulás az életünk része.
  • Nem jelent problémát, ha pályakezdő vagy, mi mindent készségesen megtanítunk neked.

Ha ezek alapján úgy gondolod, szívesen dolgoznál velünk együtt akkor juttasd el az önéletrajzod az alábbi e-mail címre:

Smart Jobs Kft.

karrier@smart-jobs.hu

Név (kötelező)

Email cím (kötelező)

Tárgy

Üzenet

Önéletrajz csatolása

Elolvastam az adatkezelési tájékoztatót és elfogadom a feltételeket.