Smart Jobs

Ügyfélkapcsolati Koordinátor

Ügyfélkapcsolati Koordinátor - Smart Jobs

A Smart Jobs Kft. megbízópartnere számára munkatársakat keres Ügyfélkapcsolati Koordinátor munkakörbe.

Feladataid az ügyfelek kérdéseinek megválaszolása és egyéb tranzakciók lebonyolítása telefonos kommunikáción keresztül. Magyarország piacvezető pénzügyi szolgáltató csoportjának tagjaként stabil és megbízható munkahelyet biztosítunk.

Miért érdemes velünk dolgozni?
  • Egy innovatív környezetben folyamatos fejlődés vár Rád.
  • Pozitív szemléletű és egymást segítő csapat tagja lehetsz.
  • Folyamatos képzésekre és tréningekre számíthatsz.
  • Kiemelkedő fizetést biztosítunk: alapbéred mellé teljesítményarányos mozgóbér és bérpótlékok társulnak, illetve cafetéria juttatások, kedvező dolgozói csomagok.
Csatlakozz hozzánk, ha:
  • Magabiztos, kedves fellépéssel és ügyfélközpontú gondolkodásmóddal rendelkezel.
  • Elhivatott vagy a munkád és az ügyfelek iránt.
  • Szeretsz jó társaságban lenni és szívesen lennél egy jó hangulatú csapat tagja.
  • Egy segítőkész, támogató környezetben szeretnél dolgozni.
  • Szeretnél folyamatosan fejlődni, és szeretnéd, hogy végre elismerjék a munkádat.
Milyen feladatok várnak Rád?
  • Bejövő hívások fogadása: ügyfelek professzionális kiszolgálása, segítségnyújtás, az ügyfélkapcsolatok erősítése.
  • Telefonon keresztül az ügyfelek teljes körű tájékoztatása.
  • Nap, mint nap új kihívásokat legyőzve segítesz ügyfeleink problémájára megoldást találni.
  • A folyamatos, gyors és szakszerű kiszolgálás segítségével fenntarthatjuk ügyfeleink elégedettségét.
Csatlakozz hozzánk, amennyiben:
  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel.
  • Elhivatott vagy a munkád iránt.
  • Gyorsan tanulsz, motivált és lendületes vagy.
  • Tapasztalataid nálunk szeretnéd kamatoztatni.
Munkavégzés helye:
  • Budapest

Ha ezek alapján úgy gondolod, szívesen dolgoznál velünk együtt akkor küldd el az önéletrajzod az alábbi e-mail címre:

Smart Jobs Kft.

karrier@smart-jobs.hu

Név (kötelező)

Email cím (kötelező)

Tárgy

Üzenet

Önéletrajz csatolása

Elolvastam az adatkezelési tájékoztatót és elfogadom a feltételeket.