Ügyfélkapcsolati Koordinátor

A Smart Jobs Kft. megbízópartnere számára munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:

Feladataid az ügyfelek kérdéseinek megválaszolása és egyéb tranzakciók lebonyolítása telefonos kommunikáción keresztül. Magyarország piacvezető pénzügyi szolgáltató csoportjának tagjaként stabil és megbízható munkahelyet biztosítunk.

Miért érdemes velünk dolgozni?

  • Egy innovatív környezetben folyamatos fejlődés vár Rád.
  • Pozitív szemléletű és egymást segítő csapat tagja lehetsz.
  • Folyamatos képzésekre és tréningekre számíthatsz.
  • Kiemelkedő fizetést biztosítunk: alapbéred mellé teljesítményarányos mozgóbér és bérpótlékok társulnak, illetve cafetéria juttatások, kedvező dolgozói csomagok.

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • Magabiztos, kedves fellépéssel és ügyfélközpontú gondolkodásmóddal rendelkezel.
  • Elhivatott vagy a munkád és az ügyfelek iránt.
  • Szeretsz jó társaságban lenni és szívesen lennél egy jó hangulatú csapat tagja.
  • Egy segítőkész, támogató környezetben szeretnél dolgozni.
  • Szeretnél folyamatosan fejlődni, és szeretnéd, hogy végre elismerjék a munkádat.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Bejövő hívások fogadása: ügyfelek professzionális kiszolgálása, segítségnyújtás, az ügyfélkapcsolatok erősítése.
  • Telefonon keresztül az ügyfelek teljes körű tájékoztatása.
  • Nap, mint nap új kihívásokat legyőzve segítesz ügyfeleink problémájára megoldást találni.
  • A folyamatos, gyors és szakszerű kiszolgálás segítségével fenntarthatjuk ügyfeleink elégedettségét.

Csatlakozz hozzánk, amennyiben:

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel.
  • Elhivatott vagy a munkád iránt.
  • Gyorsan tanulsz, motivált és lendületes vagy.
  • Tapasztalataid nálunk szeretnéd kamatoztatni.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Ha ezek alapján úgy gondolod, szívesen dolgoznál velünk együtt akkor küldd el az önéletrajzod az alábbi e-mail címre: karrier@smart-jobs.hu

Elolvastam az adatkezelési tájékoztatót és elfogadom a feltételeket.