Területi Üzletkötő

Ha érzed magadban a lehetőséget az értékesítés terén, és még élelmiszermérnöki végzettséggel is rendelkezel. Ne habozz!
Ha szeretnél egy nagy múltra visszatekintő élelmiszeripari beszállítónál dolgozni, jelentkezz Területi üzletkötő pozíciónkra!

A következő feladatokra számíthatsz:

• Észak- Magyarország, Észak- Alföld régiók felügyelete
• folyamatos szakmai kapcsolattartás a cég meglévő vevő partnereivel
• az adott terület értékesítési forgalmának folyamatos gazdaságos növelése
• ajánlatok készítése, rendelések felvétele és koordinálása
• esetleges vevői reklamációk intézése, kezelése
• termékmegjelenés ellenőrzése
• heti jelentéskészítés az elvégzett feladatokról
• új partnerek, üzleti lehetőségek felkutatása

Amit tudunk biztosítani:

• kiemelkedő bérezés és többféle egyéb prémium
• dinamikusan fejlődő vállalati környezet, stabil háttér
• emberközpontú szemlélet, családias hangulat
• felelősségteljes pozíció, ahol megvalósíthatod ötleteid

Amire szükséged lesz:

• felsőfokú élelmiszeripari végzettség
• élelmiszer vagy B2B kereskedelemben szerzett tapasztalat
• jó tárgyaló és kommunikációs készség
• pozitív szemlélet
• megoldásközpontú gondolkodásmód, proaktivitás
• korszerű informatikai ismeretek
• B kategóriás jogosítvány

Ha ezek alapján úgy gondolod, szívesen dolgoznál velünk együtt akkor juttasd el az önéletrajzod az alábbi e-mail címre:
karrier@smart-jobs.hu