Területi Képviselő

Partnerünk az élelmiszeripar egyik meghatározó szereplője. Amennyiben szeretnél egy igazán nagy múltra visszatekintő cég tagja lenni, jelentkezz hozzánk:
Területi Képviselő pozíciónkra

A következő feladatokra számíthatsz:

  • Észak-Magyarország, Észak-Alföld régiók felügyelete
  • folyamatos szakmai kapcsolattartás a cég meglévő, vevő partnereivel
  • az adott terület értékesítési forgalmának folyamatos, gazdaságos növelése
  • ajánlatok készítése, rendelések felvétele és koordinálása
  • esetleges vevői reklamációk kezelése
  • termékmegjelenés ellenőrzése
  • heti jelentéskészítés az elvégzett feladatokról
  • új partnerek, üzleti lehetőségek felkutatása

Amit tudunk biztosítani:

  • kiemelkedő bérezés és többféle, egyéb prémium
  • dinamikusan fejlődő vállalati környezet, stabil háttér
  • emberközpontú szemlélet, családias hangulat
  • felelősségteljes pozíció, ahol megvalósíthatod ötleteid

Amire szükséged lesz:

  • felsőfokú élelmiszeripari végzettség
  • élelmiszer vagy B2B kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • jó tárgyaló és kommunikációs készség
  • pozitív szemlélet
  • megoldásközpontú gondolkodásmód, proaktivitás
  • korszerű informatikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Ha ezek alapján úgy gondolod, szívesen dolgoznál velünk együtt akkor juttasd el az önéletrajzod az alábbi e-mail címre:
karrier@smart-jobs.hu