Részmunkaidős ügyfélkapcsolati szakértő

Piacvezető pénzügyi szolgáltató Partnerünk csapatába keressük részmunkaidős ügyfélszolgálati szakértő új csapattagjainkat. Ha szeretnéd jobban megteremteni a munka és a magánélet egyensúlyát, szívesen dolgoznál rugalmas munkaidő beosztásban, tudod vállalni naponta a 6 vagy 7 órát, akkor ezt a pozíciót neked találták ki!

Így telne velünk egy napod:

Mikor megérkezel szuper irodánkba, iszol egy finom kávét és mosolyogva indítod a napod. Elmondhatod, hogy neked vannak a legjobb munkatársaid. A vezetőd támogat és folyamatosan elismeri munkádat. Napközben bejövő hívásokat kezelsz, az ügyfelek kérdéseire Te adod a megoldást emellett back office feladatokat látsz el, melyhez minden segítséget megkapsz.
Oktatásokon, fejlesztéseken, képzéseken veszel részt a folyamatos szakmai fejlődésed érdekében. Tervezheted a karriered, melyben vezetőid támogatnak. Óránként 10 perc szünetet biztosítunk, amikor pedig jöhet egy kis beszélgetés a jó kedélyű kollégákkal.

Miért jó nálunk dolgozni?

• Mi nem csak munkát adunk kollégáinknak, karriert építünk együtt
• Hosszú távú, stabil munkahelyre számíthatsz, piacvezető cégnél
• Mosolyogva járhatsz be a munkahelyedre és egy barátságos csapat tagja lehetsz
• Szakképzett trénerek segítségével folyamatos képzéseket biztosítunk
• Fix havi alapbéred mellett teljesítmény prémiumot és egyéb juttatásokat vihetsz haza (utazási támogatás, dolgozói csomag, egyénre szabott támogatási rendszer, cafeteria, minőségdíj, cég specifikus kedvezmények)

Nálunk lehetőséged lesz:

• Szakmai tudásodat fejleszteni egy eredményorientált ügyfélszolgálati csapat tagjaként
• Sikereiddel, szakmai tudásoddal karrieredet folyamatosan építeni
• Univerzálisan képzett pénzügyi szakemberré válni
• Rugalmas, részmunkaidős munkaidő beosztásban dolgozni

Feladataid köze tartozik:

• Magyarország egyik legnagyobb pénzügyi szolgáltató csoportjának ügyfeleivel telefonon történő kapcsolattartás
• Bejövő hívások fogadása, információ-és segítségnyújtás az ügyfelek részére
• Ügyféligények, értékesítési lehetőségek beazonosítása

Csatlakozz hozzánk, amennyiben:

• Legalább középfokú végzettséggel bírsz
• Jó kommunikációs készséggel rendelkezel
• Ügyfélközpontú gondolkodás jellemez
• Gyorsan tanulsz, motivált és lendületes vagy
• Ha még nem dolgoztál ilyen területen, nálunk kiváló tapasztalatot szerezhetsz

A munkakör betöltéséhez korábbi tapasztalat megléte nem szükséges!

Ha ezek alapján úgy gondolod, szívesen dolgoznál velünk együtt akkor küldd el az önéletrajzod az alábbi e-mail címre: karrier@smart-jobs.hu