Rendszermérnök

Ausztria egyik piacvezető infokommunikációs vállalatához keresünk új kollégákat rendszermérnök pozícióba. Amennyiben szeretnél multinacionális környezetben nemzetközi projektek támogatásában részt venni és egy kihívásokkal teli, izgalmas munkakörnyezetben dolgozni, jelentkezz hozzánk.

Mi lenne a Te feladatod?

• kapcsolattartás anyavállalati szakértőkkel, a társterületekkel és a beszállítókkal,
• a hálózat integrációs és támogatási projektekbe való bekapcsolódás
• részvétel a hálózatbiztonsági rendszertervezési, megvalósítási, támogatási és dokumentációs feladatok végrehajtásában
• ügyféltámogatás biztosítása (3rd level support), támogatói feladatok ellátása
• strukturált hálózatok tervezése, kivitelezése, projektek szakmai támogatása
• professzionális problémamegoldás

Ha mindezzel rendelkezel,

• legalább 3 éves szakmai tapasztalat Cisco Voice környezetben
• problémamegoldási készség CUCM területen
• magabiztos német- és angol nyelvtudás
• felelősségteljes, elkötelezett, meggyőző személyiség, jó stressztűrő képesség, analitikus gondolkodás
• pontos és alapos munkavégzés, tanulásra való hajlam, csapatmunka
• nem jelent problémát számodra a készenléti munkarend

Előnyt jelent,

• Cisco Collaboration tanúsítvány
• 3rd Party App kezelése
• UCCE tapasztalat

Mit várhatsz cserébe?

• versenyképes fizetés
• nemzetközi, multinacionális közeg
• ergonomikus munkakörnyezet
• barátságos csapat
• folyamatos fejlődési lehetőségek

Munkavégzés helye: Bécs

Ha ezek alapján úgy gondolod, szívesen dolgoznál velünk együtt akkor küld el az önéletrajzod az alábbi e-mail címre: karrier@smart-jobs.hu