Állásajánlataink

Munkaügyi Adminisztrációs Gyakornok

Munkaügyi adminisztrációs gyakornok

Munkaügyi adminisztrációs gyakornok - Smart jobs

Szeretnél egy dinamikus, pozitív szemléletű HR csapat aktív tagja lenni? Adminisztratív területen képzeled el magad? Szeretnél szakmailag fejlődni? Nálunk lehetőséged lesz a teljes HR területet megismerni.

Milyen feladatokra számíthatsz?
  • HR projektekben való részvétel
  • HR folyamatokhoz tartozó adminisztratív feladatok ellátása
  • Munkaügyi / HR tevékenységhez kapcsolódó adminisztráció ellátása, munkaszerződések elkészítése, új kollégák beléptetése, munkaviszonyok megszűntetése, kiléptetés
  • Adatszolgáltatás és együttműködés a Partnerekkel
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal
  • Kimutatások, riportok készítése

A gyakornoki programunk remek lehetőséget kínál azok számára, akik szeretnének a tanulmányaik alatt hasznos tapasztalatot szerezni. Mi nem csak gyakornoki lehetőséget kínálunk, hiszen tanulmányaid befejeztével teljes értékű tagja lehetsz a HR csapatunknak.

Mi az, amit kínálunk?
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Felelősségteljes, változatos feladatok
  • Tapasztalatot szerezhetsz nemzetközi területen
  • Jó hangulatú, összetartó, profi csapat
Várjuk jelentkezésed, ha:
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokat folytatsz nappali tagozaton
  • HR szakirányon folytatott tanulmány előnyt jelent
  • Legalább heti 30 óra munka vállalása nem okoz gondot számodra
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretekkel rendelkezel
  • Jó kapcsolatteremtő, nyitott és empatikus vagy
  • Lendületes, pozitív személyiség vagy
  • Önálló és precíz munkavégzés, kitartó, dinamikus hozzáállás, elkötelezettség jellemez
Munkavégzés helyszíne:
  • Miskolc

Ha ezek alapján úgy gondolod, szívesen dolgoznál velünk együtt, akkor küld el az önéletrajzod az alábbi e-mail címre: karrier@smart-jobs.hu

Név (kötelező)

Email cím (kötelező)

Tárgy

Üzenet

Önéletrajz csatolása (kötelező) (max. 5 MB)

Elolvastam az adatkezelési tájékoztatót és elfogadom a feltételeket.