Állásajánlataink

Call Center Ügyintéző

Posted

Call Center Ügyintéző - Smart Jobs

Mi az, amit kínálunk?
  • bruttó 350.000 Ft + teljesítményarányos bónusz + cafetéria
  • munkavégzés helye: Zalaegerszeg/Nagykanizsa – (próbaidő után igény szerint otthoni munkavégzésre is van lehetőség)
  • hosszú távú munkalehetőség teljes munkaidőben
  • utazási támogatás
  • modern, családbarát irodai munkakörnyezet
  • hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
  • rugalmas munkaidő beosztás
Milyen feladatokra kell számítanod?
  • az ügyfelek telefonon történő professzionális kiszolgálása, segítségnyújtás, az ügyfélkapcsolatok erősítése
  • az ügyfelek szakszerű, teljes körű tájékoztatása, értékesítés nélkül
  • gyors és precíz problémamegoldás szem előtt tartva az ügyfélelégedettséget
Rád várunk, amennyiben:
  • tapasztalataidat nálunk szeretnéd kamatoztatni
  • minimum érettségi bizonyítvánnyal rendelkezel
  • ügyfélorientált gondolkodásmód jellemez
  • segítőkész, empatikus és lojális vagy
  • jó problémamegoldó képességed a fent leírtakkal párosul

Ha ezek alapján úgy gondolod, hogy szívesen dolgoznál velünk együtt, akkor küldd el az önéletrajzod az alábbi e-mail címre: karrier@smart-jobs.hu

Név (kötelező)

Email cím (kötelező)

Tárgy

Üzenet

Önéletrajz csatolása (kötelező) (max. 5 MB)

Elolvastam az adatkezelési tájékoztatót és elfogadom a feltételeket.