Bér és TB ügyintéző

Piacvezető kiemelt partnercégünk bér-és humán ügyviteli szolgáltató központjába keresünk kommunikációképes angol nyelvtudással is rendelkező

munkatársakat

Feladatok:

  • bérszámfejtési és TB számfejtési feladatok ellátása
  • bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, kimutatások, statisztikák készítése
  • cafeteria rendszeren keresztül igényelt juttatásokkal összefüggő feladatok végzése
  • ügyfél-támogatási feladatok ellátása
  • kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal

Elvárások:

  • középfokú szakirányú iskolai végzettséggel
  • bérszámfejtési szakterületen szerzett szakmai tapasztalat (min. 4 év)
  • képességgel a feladat ellátáshoz szükséges jogszabályok gyakorlati alkalmazására
  • jó kommunikációs képességű és alapos
  • felhasználói szintű MS Office ismeretekkel
  • angol nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • felsőfokú bér- és társadalombiztosítási ügyintézői végzettség
  • számviteli ismeretek

Érdeklődés és jelentkezés:

Smart Jobs Kft.
hradmin@smart-jobs.hu