HR gyakornok

Munkatársakat keresünk budapesti irodánkba a következő munkakörbe:

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • HR projektek támogatása
  • Részvétel a toborzási, kiválasztási folyamatokban
  • HR folyamatok adminisztratív támogatása
  • Kapcsolattartás a pályázókkal és munkavállalókkal
  • Munkaügyi adminisztratív feladatok ellátása
  • Kimutatások, riportok készítése

Mi az, amit kínálnunk?

  • Kiváló tapasztalatszerzési lehetőség
  • Előrelépési lehetőség vár
  • Jelentős szakmai fejlődés
  • Felelősségteljes feladatok
  • Értékes szakmai preferencia
  • Jó hangulatú, összetartó, profi csapat

Várjuk jelentkezésed, ha:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokat folytatsz nappali tagozaton
  • HR szakirányon folytatott tanulmány előnyt jelent
  • Legalább heti 30 óra munka vállalása nem okoz gondot számodra
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretekkel rendelkezel
  • Jó kapcsolatteremtő, nyitott és empatikus vagy
  • Lendületes, pozitív személyiség vagy
  • Önálló és precíz munkavégzés, kitartó, dinamikus hozzáállás, elkötelezettség jellemez

Ha ezek alapján úgy gondolod, szívesen dolgoznál velünk együtt, akkor küldd el az önéletrajzod az alábbi e-mail címre

karrier@smart-jobs.hu