Hogyan készüljek fel egy állásinterjúra?

Felkészülés az állásinterjúra

Rendkívül fontos, hogy a személyes találkozó előtt a lehető legtöbb információt próbáljuk meg kideríteni a vállalatról. A céges weboldalak átnézése mellet, érdemes tájékozódni a következőkből is:

  • Vállalati éves jelentések
  • Statisztikák (cégméret, forgalom, piaci részesedés, kulcsemberek, célközönség, stb.)
  • Értékesítési reklámanyagok
  • Céggel kapcsolatos hírek, cikkek az interneten
  • Beszélgetés olyan emberekkel, akik közelről ismerhetik a cég működését
  • Konkurencia feltérképezése

Készüljünk fel saját magunkból is, gondoljuk át hogyan fogunk viselkedni, mit fogunk mondani magunkról, a szakmai elképzelésünkről, a jövőbeni terveinkről, céljainkról.

Alapkövetelmény, amely meghatározza az első benyomást
  • Pontos érkezés (ne késsünk el, inkább érkezzünk kicsivel előbb).
  • Legyünk udvariasak, határozottan mutatkozzunk be, a kézfogás legyen magabiztos (ne legyen laza, de túl erős sem).
  • Megjelenésünk legyen ápolt, alkalomhoz illő és kulturált;
    • Öltözködésünkben ne használjunk három színnél többet.
    • Érdemes úgy összeválogatni az öltözetünket, hogy felülről lefelé sötétedjen, azaz a legvilágosabb a blúzunk legyen, a legsötétebb pedig a cipőnk.
    • Figyeljünk oda a harmóniára, vegyük figyelembe az évszakokat a ruháink kiválasztásánál, ősszel és télen választhatunk sötétebb árnyalatokat, tavasszal és nyáron pedig világosabbakat.
    • Ne legyen rajtunk túl sok kiegészítő.Egy-egy gyűrű, kisebb fülbevaló megengedett. De kerüljük a feltűnőbb darabokat. És ha már a kiegészítőknél tartunk, az állásinterjúra ne vigyünk nagyméretű óriás táskákat, még akkor sem, ha manapság olyan divatosak. Inkább kisebb, nőiesebb táskát válasszunk, emellett maximum egy dosszié legyen még nálunk.
    • Cipőnél érdemes elegáns cipőt választani, figyeljünk arra, hogy ápolt és tiszta legyen.
    • Kerülendő a feltűnő hajviselet, hajunk legyen tiszta és ápolt.
    • A smink legyen visszafogott, nem túl erős. Inkább a pasztellszínek mellett tegyük le voksunkat, és figyeljünk a harmóniára. Sminkünk emelje ki egyéniségünket, ebben a színek nagy segítségünkre lehetnek. Mindenképpen olyan színeket válasszunk, ami illik bőrtípusunkhoz és hajszínünkhöz.
INTERJÚ ALATT
  • Az interjú alatt a beszélgetés során legyünk nyíltak, őszinték.
  • Ne mondjunk hosszabb munkatapasztalatot, szakmai gyakorlatot, mint amennyi valójában van, ne említsünk olyan tudást, amivel nem is rendelkezünk.
  • Az interjúztató kérdéseire mindig konkrét választ adjunk, lehetőség szerint tényeket mondjuk, ne kenjük el, ne lebegtessük a válaszainkat. A kérdésekre ne feleljünk csakis kizárólag igennel vagy nemmel.
  • Az aktuális vagy korábbi munkáltatóinkról ne tegyünk negatív megjegyzést.
  • Próbáljunk meg magabiztosak lenni, még akkor is, ha ebben a helyzetben nem könnyű nyugodtnak látszani. A magabiztosság elsősorban arra vonatkozik, hogy tudjuk, mit akarunk, mi a szakmai célunk, miért jelentkeztünk éppen az adott céghez.
  • Viselkedjünk és beszéljünk úgy, ahogyan ezt a mindennapi életünkben tesszük. Ha mást akarunk mutatni, mint amilyenek valójában vagyunk, ez nagyon hamar kiderül – tehát nem éri meg!
  • A személyes találkozás során fontos a viselkedési stílus, a testbeszéd: pl. nézzünk a kérdező szemébe, karjainkat ne fonjuk össze, tegyük lazán a szék karfájára, ne sokat gesztikuláljunk, a széken üljünk, és ne feküdjünk!
GYAKRAN FELTETT INTERJÚ KÉRDÉSEK
  • Beszéljen magáról! (Az önéletrajz visszaismétlése, szakmai pályafutás fontosabb elemeinek kiemelése, példákkal illusztrálva.
  • Milyen sikereket ért el szakmai életében?
  • Mit tart nagy kudarcnak az életében? Mi volt a legutóbbi kudarcélménye?
  • Mi volt a legnehezebb probléma, amivel szembe kellett néznie és hogyan oldotta meg?
  • Hogyan jött ki munkatársaival, főnökeivel?
  • Mi a véleménye jelenlegi (korábbi) munkahelyéről (főnökéről, kollégáiról stb.)?
  • Csapatban vagy egyénileg dolgozik szívesebben?
  • Milyen típusú emberekkel nem szeretne együtt dolgozni?
  • Melyek a főbb erősségei?
  • Miben fejlődne leginkább?
  • Mit tesz, ha felbosszantják? Hogyan kezeli a stresszes szituációkat?
  • Mi motiválja Önt?
  • Mik az Ön tervei a cégnél?
  • Mit nyer Önnel a cég?
  • Mit vár el Ön a cégtől?
  • Ha megkapná az állást, mit tenne legelőször?
  • Milyen tervei vannak a munkahelyi előre menetelét illetően?
  • Mikor tudna munkába állni?
  • Van kérdése? Az interjú végén lehetőség van kérdezni, semmiképpen ne válaszoljuk azt, hogy nincs kérdésünk, érdeklődjünk a cég, illetve a betöltendő munkakör iránt.
MIT KÉRDEZZÜNK?
  • Mik a cég távlati tervei?
  • Nagyon érdekel a pozíció! Mit gondol, a tapasztalatom és az eddigi munkahelyeim elegendőek az állás betöltéséhez?
  • Hogyan lehet ebben a munkakörben fejlődni?
  • Miért volt szükség arra, hogy új embert keressenek?
  • Milyen a csapat?
  • A kiválasztási folyamatnak mik a következő lépcsői?

Az állásinterjú végén köszönje meg a lehetőséget a személyes bemutatkozásra, és kérdezzen rá, hogy mik lesznek a következő lépések!

További kérdés esetén, szívesen állunk rendelkezésére az info@smart-jobs.hu címen.